Oturum Aç

Mihrişah Cafe Restaurant’ta Muazzam lezzetler sadece 62 TL Yeme - İçme

Mihrişah Cafe Restaurant

Zamansızlıktan ertelediğin kahvaltılarını unut! Şimdi Mihrişah Cafe Restaurant Sevdiklerinle birlikte doya doya güzel bir kahvaltı yapmanın keyfini çıkart.

Tertemiz bir ortam, mis gibi kahvaltılıklar her şeyin özenle hazırlandığı mutfağından çıkan her tat benzersiz… Sunumları, çalışanlarının güler yüzü ile Mihrişah Cafe Restaurant’ta güne mükemmel bir başlangıç yapacağın bu özel kahvaltı kaçmaz!
Tarihi yarımadanı harika manzarasına sahip terasında konuklarına nitelikli hizmet veren Mihrişah Cafe & Restaurant’ın serpme kahvaltı menüsüne bayılacaksınız.

Mihrişah Cafe Restaurant’ta Sevdiklerinle birlikte doya doya güzel bir kahvaltı yapmanın keyfi sadece Fırsat Meraklısı’na özel 80 TL. yerine 62 TL.

KAHVALTIDA NE VAR ?

Sosis Tava ,Kızarmış Patates,Yumurtali Ekmek ,Omlet, Beyaz Peynir,Taze Kasar,Tulum Peyniri,Yeşil – Siyah ZeytinBal ,Kaymak,Tereyağ,Visne Reçeli ,Tahin Pekmez ,Kayisi Reçeli,Domates ,Salatalik ,Sivri Biber ,Dana Salam
Limitsiz Çay Bulunmaktadır…

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Tarihi yarımadanı harika manzarasına sahip terasında konuklarına nitelikli hizmet veren Mihrişah Cafe & Restaurant'ın serpme kahvaltı menüsüne bayılacaksınız.

ADRES:Süleymaniye Mahallesi, Fetva Yokuşu, Elmas İş Hanı, 34134 Fatih/İstanbul

TEL:0537 218 19 21

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?