Oturum Aç

Çeşme Arya Otel’de Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Konaklama sadece 149.99 TL. Tatil - Seyahat

Arya Otel

Kalite ve nezaketi prensip edinen Arya Otel havuz manzaralı odalarında farklı konaklama imkanları, keyifli ve butik kahvaltı sunumu güler yüzlü personeli ile Çeşme’de sana kendini özel hissettirecek detaylar ile hizmetinde…

Konaklamanız boyunca, sizlere teknolojinin bütün olanaklarını, huzurlu, ferah ve güvenli bir atmosferde sunmaya çalışan otelimizden, güzel anılarla ayrılmanızı temenni ederiz.Arya Ote‘i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, siz değerli konuklarımızı en kısa sürede tekrar ağırlayabilmeyi arzu ederiz.

Çeşme Arya Otel’de tek kişilik kahvaltı dahil mükemmel konaklama sadece Fırsat Meraklısına özel 130 TL. yerine 99.90 TL.

  • Çift kişilik kahvaltı dahil konaklama 180 TL. yerine 149.99 TL.
  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir

Özellikleri

Video

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Arya Otel

Arya Otel

Bazı mekanlar daha ilk anda “iyi ki buradayım” dedirtir. Arya Otel’de böyle bir mekan. Yaşanmışlık ruhuna sahip ve içinde bin bir hikaye barındırıyor. Her şey “evinden de öte” rahatlığın için düşünülmüş. Özel bir tatil düşünenler için iyi bir seçenek.Estetik yapısı ve kullanışlı yaşam alanları ile mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışını benimseyen otelimiz, sizlere kendinizi evinizde hissettirecek bir konaklama deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

ADRES: 16 Eylül Mah. 3001 Sokak Çeşme / İZMİR

TEL: 0232 712 14 86

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?