Oturum Aç

Haliç Kebap Gourmet’de Kahvaltı Menüleri Sadece 25 TL. Yeme - İçme

Haliç Kebap Restaurant

Bir değişiklik yapın, kendinizi ve sevdiklerinizi Haliç Kebap Gourmet’nin huzur dolu ortamında nefis bir kahvaltı ile ödüllendirin…Şık ve konforlu bir ortamında farklı sunumu ile leziz kahvaltı keyfi kaçırılmaz.

Şehrinden fazla uzaklaşmadan, sevdiklerinizle beraber güne huzurlu ve lezzetli başlangıç yapmak isteyen herkesi Haliç Kebap Gourmet’ye bekliyoruz.

Şehir hayatının keşmekeşinden uzak, tertemiz bir hava, muhteşem bir kahvaltı keyfi Haliç Kebap Gourmet’in  49 TL. yerine,sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 44.90 TL.

Kahvaltı Tabağı: 40 TL. yerine sadece 24.90 TL.

KAHVALTIDA NE VAR ?

Biberli ekmek, Katıklı ekmek, Sahanda Yumurta, Beyaz peynir, Kaşar peynir, Otlu peynir, Örgü peyniri, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Jambon, Patates Tava, Haşlama Yumurta, Domates söğüş, Salatalık Söğüş, Humus, Abagannuş, Acılı ezme,  Tereyağ, Tulum peyniri, Bal, Kaymak, Reçel, Sınırsız çay bulunmaktadır..

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Haliç Kebap Gourmet

Haliç Kebap Gourmet

Sabahlarına renk katmak isteyenlere enfes bir kahvaltı sunuyoruz. Haliç Kebap Gourmet senin için yiyeceklerin en güzellerini seçiyor, özenle hazırlayıp kahvaltı sofrana taşıyor, sana ise yalnızca bu güzel sofranın keyfinin çıkarmak kalıyor.

ADRES: Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülezelpaşa Caddesi No:117 Balat, Fatih/İstanbul,

TEL: 0212 532 32 88

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?