Oturum Aç

İbis İstanbul Tuzla Hotel’de çift kişilik 1 gece konaklama Fırsatı Tatil - Seyahat

Ibis Istanbul Tuzla Hotel

İstanbul’un Anadolu yakasında yeni gelişen bir semtinde yer alan Ibis Hotel Tuzla, düşük maliyetle yüksek nitelikli konaklama sunmaktadır.
Tuzla Ibis Hotel, pencerelerinden ilham veren şehir mimarisi ile Marmara Denizi’nin mavi ufkunun uyumunu yansıtıyor. Ibis Restaurant, açık büfe kahvaltının beraberinde öğle ve akşam yemeklerinde global mutfak seçimlerini değerlendirir. Tuzla Ibis Hotel, pencerelerinden ilham veren şehir mimarisi ile Marmara Denizi’nin mavi ufkunun uyumunu yansıtıyor. Ibis Restaurant, açık büfe kahvaltının beraberinde öğle ve akşam yemeklerinde global mutfak seçimlerini değerlendirir.
İstanbul seyahatine çıkanlar için Ibis Hotel muhteşem bir seçim. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumu ile bu otel, son moda bir ortam ve tam da sizin gibi gezginler için düşünülmüş tesis imkanları sunuyor.
Odalarda klima bulunuyor. İnternete bağlanmak ise Ibis Hotel tarafından sunulmakta olan bedava dağıttığı wifi sayesinde çok basit.

Otelin sunmuş olduğu 24 saat açık resepsiyon, concierge ve oda teknik servisi gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Ibis Hotel için konuklarının konfor ve memnuniyeti daima önde geliyor. Otel, İstanbul seyahatinizde sizi karşılamaktan mutluluk duyacak.

Sevdikleriyle baş başa olmak isteyenler için mükemmel bir yer olan Ibis Hotel’de çift kişilik 1 gece konaklama! sadece Fırsat Meraklısına özel

1 Kişi 1 Gece Oda Konaklama 400 TL yerine sadece  229 TL!

1 Kişi 1 Gece Oda Kahvaltı dahil Konaklama 450 TL yerine sadece  269 TL!

  • Bu kampanya sadece Fırsat Meraklısı’na özeldir. Sitede gördüğünüzü söylemeniz yeterlidir..
  • Bu kampanya 30.03. 2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Ibis İstanbul Tuzla Hotel için konuklarının konfor ve memnuniyeti daima önde geliyor. Otel, İstanbul seyahatinizde sizi karşılamaktan mutluluk duyacak.İstanbul seyahatine çıkanlar için ibis İstanbul Tuzla Hotel muhteşem bir seçim. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumu ile bu otel, son moda bir ortam ve tam da sizin gibi gezginler için düşünülmüş tesis imkanları sunuyor.

ADRES: Aydintepe Mah, Şehzade Sk. No.7, 34947 Tuzla/İstanbul

TEL:0 216 581 88 00

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?