Oturum Aç

İlknur Köçkar Beautiful Ladies Güzellik’ten Kalıcı Oje Protez Tırnak ve Manikür Pedikür Fırsatları Estetik - Güzellik

Beautiful Ladies Güzellik & Bakım

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, tecrübeli güler yüzlü ekibiyle estetik ve güzellik piyasasında Beautiful Ladies Güzellik Ankara Çankaya’da merkezi konumu ile siz kıymetli müşterilerinin hizmetindedir.

Protez tırnak kadınlara çok büyük bir kullanılabilirlik sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları çok büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Kalıcı oje diğer ojelere göre daha mukavemetlidir ve kolay kolay aşınmaz, çıkmaz bir yapıya sahiptir. Kadınlar için bakımlı olmak hoş görünmek önemlidir. Beautiful Ladies Güzellik  olarak

Günümüz teknolojisi, alanlarında profesyonel, güleryüzlü ekibimiz ile ve yeni salonumuzda siz kıymetli müşterilerimizi misafir etmekten mutlu oluruz.

 

İlknur Köçkar Beautiful Ladies Güzellik‘ten Kalıcı Oje Protez Tırnak ve Manikür Pedikür Fırsatları sadece  Fırsat Meraklısı’na özel

 

Manikür + Pedikür 120 TL yerine 90.00 TL
Manikür ve Kalıcı Oje  200 TL yerine 99.00 TL
Protez Tırnak + Medikal Manikür + Kalıcı Oje 300 TL yerine 200 TL

 

 

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, tecrübeli güler yüzlü ekibiyle estetik ve güzellik piyasasında Beautiful Ladies Güzellik Ankara Çankaya'da merkezi konumu ile siz kıymetli müşterilerinin hizmetindedir.

ADRES:Kültür, Dr. Mediha Eldem Sk. Gurol Apt. 38/8, 06420 Çankaya/Ankara

TEL:0 312 431 14 32

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?