Oturum Aç

İznik Askania’da Göl Manzaralı Açık Büfe Kahvaltı 60 TL Yeme - İçme

İznik Askania

İznik Askania’da göl manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltı sizi bekliyor.

Askania Nedir? :Yunan Mitolojisi’nde “İznik Gölü” anlamına gelen “Askania”, İznik Gölü’nün kuzeyinde, gölün en temiz, en durgun koyunda, 8.000 m2 arazi üzerine kurulmuş, İznik Gölü etrafındaki en büyük, en nezih ve en doğal konaklama ve yeme-içme tesisidir.

İznik Askania’da yaşam tamamen organiktir. Balığınızı kendiniz tutabileceğiniz gibi günlük taze tutulmuş balıkları dilediğiniz şekilde hazırlatıp tüketebilirsiniz.
İznik Askania çiftliğinde yetiştirdiğimiz kuzu, keçi, horoz, tavuk, tavşan, sincap, ördek, kuş gibi hayvanlarla çocuklarınız vakit geçirirken, çiftliğin taze yumurtalarıyla nefis bir kahvaltı edebilirsiniz.

Her bungalovun yanında mevsimine göre yetişen domates, biber, salatalık gibi sebzeleri dalından koparıp özlediğiniz doğal yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.
Şehrin yorgunluğunu kuş cıvıltıları eşliğinde hamaklarınızda yayılırken üzerinizden atabilir, dilerseniz göle tekneyle açılabilir, wakeboard, tekne turu yapabilir, gölün ortasında balık tutabilirsiniz.
Gün ortasında, voleybol, langırt, masa tenisi gibi aktivitelerle vakit geçirirken, çocuklarınız da oyun parkında çim ve toprakla tanışabilirler.
Dilerseniz gece ateş başında kitap okuyabilir ya da geceye gitar ile eşlik edebilirsiniz.

Açık büfe kahvaltı 65 TL yerine sadece 60 TL.

  • Size Özel Efsane Bir Kahvaltı Sizi Bekliyor…;
  • Bu kampanya “Pazar” günü hariç haftanın her günü geçerlidir.
  • Bu kampanya 30.12. 2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: İznik Askania

İznik Askania

İznik-Orhangazi yolu üzerinde bulunan İznik Askania'da yaklaşık 300 adet ağaç bulunmaktadır.Doğal güzellikleri özenle korunarak, tomruk ve ahşap işçiliği ile 12 Suite oda, 6 Bungalov, 4 Tomruk ev, 6 Veranda oda ve 4 Karavan konaklama alanları sunulmuştur.Çevre illere olan yakınlığı ile de günübirlik konaklama imkanına sahiptir.İznik Askania'da yaşam tamamen organiktir. Balığınızı kendiniz tutabileceğiniz gibi günlük taze tutulmuş balıkları dilediğiniz şekilde hazırlatıp tüketebilirsiniz.Askania çiftliğinde yetiştirdiğimiz kuzu, keçi, horoz, tavuk, tavşan, sincap, ördek, kuş gibi hayvanlarla çocuklarınız vakit geçirirken, çiftliğin taze yumurtalarıyla nefis bir kahvaltı edebilirsiniz.

ADRES: Keramet, İznik Orhangazi Yolu 18.km, 16800 Orhangazi/Bursa

TEL:0224 532 27 31

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?