Oturum Aç

Orkide Pastanesin’de enfes serpme kahvaltı sadece 50 TL. Yeme - İçme

Orkide Pastanesi

Orkide ailesi olarak tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi benimsiyor, yüksek kaliteyi korumak amacı ile alışılmış ve doğal yöntemlerden taviz vermiyoruz. Geleneksel lezzetleri özgün formlarda sunmayı amaçlıyor ve her biri özel olan müşterilerimizin taleplerini sonuna kadar karşılamaya gayret gösteriyoruz.
Orkide Pastanesi ‘nde Doğal ürünlerden oluşan zengin bir kahvaltı sofrasında,
tereyağ, peynir ve yumurtanın bir sahanda buluşmasına tanıklık edecek ortamdaki havayı değiştiren kahvaltının doğal kokularını ciğerlerinizde harmanlayacaksınız.
Hafta sonlarının en vazgeçilmez tarafı güzel bir kahvaltı yapmaktır. Güzel bir güne başlamak içinde
Orkide Pastanesi ‘nde sabah Kahvaltısı en uygun seçimlerden biridir…

Masayı dolduran çeşitlerle sunulan kahvaltı menüsü ile güne başlamanın keyfini tat! İştah açan lezzetler Orkide Pastanesi ‘nde  sadece Fırsat Meraklısı’na özel 65 TL. yerine 54.90 TL.

 

KAHVALTIDA NE VAR ?

Antep Peyniri, Peynir Soslu Haşlanmış Yumurta,Çeşitleri, Mücver içiyle ve Antep Peyniriyle Hazırlanmış Börekler,Yeşil Zeytin, Patates ve Nohut Piyazları,Mevsimine göre yabani semiz otu bulunduğu zamanlar cacıklı arap köfte,
Kış mevsiminde Ciğer Kavurma,Kayısı, Çilek, Fıstıklı Kabak Reçelleri,Bal,Saf Sahan Kaymağı,Yanında Kendi Yapımımız Sıcacık Özel Ekmekler ve Simit ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır.

 

 

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

 

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Orkide Pastanesi

Orkide Pastanesi

Orkide ailesi olarak tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi benimsiyor, yüksek kaliteyi korumak amacı ile alışılmış ve doğal yöntemlerden taviz vermiyoruz. Geleneksel lezzetleri özgün formlarda sunmayı amaçlıyor ve her biri özel olan müşterilerimizin taleplerini sonuna kadar karşılamaya gayret gösteriyoruz.

ADRES:Atatürk mah, Adnan İnanıcı Cd. No:8, 27200 Şehitkamil/Gaziantep

TEL: 0 342 215 15 30

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?