Oturum Aç

Pusula Cafe & Restaurant’ta kahvaltı hazzı sadece 50 TL Yeme - İçme

Pusula Cafe & Restaurant

Sevdiklerinle beraber ister hafta içi ister hafta sonu, birlikte olmanın hazzını hakiki bir kahvaltı ile çıkarmak için bu fırsatı kaçırma!
Pusula Cafe & Restaurant‘ta Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetlerle Muazzam bir serpme kahvaltıyla baş başa olacaksın.Neden mi? Çünkü Yanında kimi istersen o. Tabağında hangi lezzet dersen o!

Sabahlara dinç ve daha sağlıklı adım atmak isteyenlerin tercihi kahvaltı hazzı! Pusula Cafe & Restaurant‘ta Birbirinden güzel lezzetlerin bir arada olduğu enfes kahvaltılıklarla dolu masalarda tam bir görsel şölen ziyafeti yaşayacaksın. Sevdiklerinle beraber geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında duracak!

 

Pusula Cafe & Restaurant‘ta Muazzam bir serpme kahvaltı  sadece Fırsat Meraklısı’na özel 65 TL. yerine 49.90 TL.

 

KAHVALTIDA NE VAR ?

Sahanda Yumurta, Mevsim Böreği, Tombik Ekmek, Dil Peyniri, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Örgü Peynir, Bal, Tereyağı, Reçel, Şokella, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Domates, Salatalık, Dana Jambon, Hindi Füme, Salam, Kayısı, Ceviz, Termos Çay Bulunmaktadır…

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Pusula Cafe & Restaurant'ta Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetlerle Muazzam bir serpme kahvaltıyla baş başa olacaksın Sevdiklerinle beraber geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında duracak!

ADRES:Hacıhalil, 1208. Sk. No:4, 41400 Gebze/Kocaeli

TEL: 0 262 644 65 28

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?