Oturum Aç

Saklı Koy’da kahvaltının en tazesi sadece 55 TL Yeme - İçme

Saklı Koy

Tadını damaklarda bırakan, zengin serpme kahvaltıyla gününüzü güzelleştirmeye var mısınız? Saklı Koy’da kahvaltının en tazesini, en güzelini, en özenlisini bulacaksınız, Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetler! çok büyük bir serpme kahvaltıyla baş başa olacaksın.Neden mi? Çünkü Yanında kimi istersen o. Tabağında hangi lezzet dersen o!

Sabahlara dinç ve sağlıklı adım atmak isteyenlerin tercihi kahvaltı hazzı! Birbirinden güzel lezzetlerin bir arada olduğu enfes kahvaltılıklarla dolu masalarda tam bir görsel şölen ziyafeti yaşayacaksın. Saklı Koy‘da Sevdiklerinle beraber geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında duracak!

Tam bir görsel şölen yaşatan kahvaltı ziyafeti  Marca Antakya Sofrası’nda   sadece Fırsat Meraklısı’na özel 65 TL. yerine 55 TL.

KAHVALTIDA NE VAR ?

Hellim tava, Patates kızartması, Sigara böreği, Yumurtalı ekmek, Sahanda yumurta, Peynir tabağı (beyaz peynir, Eski kaşar, Taze kaşar, Burgu peyniri, Dil peyniri, Domates, Salatalık söğüş, Mevsim yeşillikleri, Zeytin karışık, Tereyağı , Küflü peynir, Acuka, Bal, Kaymak, 3 çeşit reçel, Kuru meyveler, Nutella, Salam, Sosis, Sucuk,
Sınırsız çay Bulunmaktadır.

 

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Saklı Koy

Saklı Koy

Saklı Koy'da kahvaltının en tazesini, en güzelini, en özenlisini bulacaksınız, Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetler burada....

ADRES:Halitpaşa, Kumyaka Cd., 16960 Mudanya/Bursa

TEL:0552 522 90 61

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?