Oturum Aç

Şehr-i Saadet Cafe’ Deniz Manzaralı Çift Kişilik Serpme Kahvaltı sadece 65 TL. Yeme - İçme

Şehr-i Saadet Cafe Restaurant

Böyle bir mekanda güne enfes lezzetler ve harika bir keyifle başlamaya ne dersin? Öyle olağanüstü bir manzaraya sahip ki Şehr-i Saadet Cafe, bir kez gideni hayran bırakıyor kendine… Sende bu eşsiz zevkten mahrum kalma köy kahvaltısının çeşitleriyle donatılmış masada güne “merhaba” de.
Kahvaltın sevdiklerinle birlikte bir ziyafete dönüşsün. Leziz yiyeceklerin ve muhabbetin keyfini çıkarmak için bu fırsatı kaçırma.

Şehir hayatının keşmekeşinden uzak, tertemiz bir hava, muhteşem bir kahvaltı keyfi Şehr-i Saadet Cafede  90 TL. yerine,sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 64.90 TL.

KAHVALTIDA NE VAR ?

Patates tava, Sigara böreği, Sahanda yumurta,Beyaz peynir, Kaşar peyniri, Burgu peyniri, Topik peynir, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Macar salam, Domates, Salatalık, Zeytinyağlı kekik, Reçel, Bal, Tereyağı, Sınırsız çay bulunmaktadır.

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.
  • Bu kampanya 28.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Şehr-i Saadet Cafe

Şehr-i Saadet Cafe

Kendine aşık eden İstanbul'a tepeden bakıp, hem deniz manzarasına hem de güzel yapılarına hayran eden bir görüntü eşliğinde serpme kahvaltı keyfine davetlisiniz.Taze lezzetlerle dolu kahvaltılıklar sizi ve sevdiklerinizi Şehr-i Saadet Cafe'de bekliyor.

ADRES: Demirtaş, Ord. Prof. Dr. Cemil Birsel Cd No:22, 34134 Fatih/İstanbul

TEL: 0212 511 51 54

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?