Oturum Aç

Tarihi Ankatra Butik Hotel’de 1=2 Kişilik Rüya Gibi Tatil Fırsatı Tatil - Seyahat

HOTEL ANKATRA

Ankaramızın kültürel, sanatsal ve ticaret merkezlerine yakın konumu ile iş ve özel seyahatlerinizde bireysel veya grup tüm misafirlerine, seçkin ANKATRA konukseverliği ve lezzetlerini yaşatmak için sizleri otelimize davet ediyoruz.

Butik Hotel Ankatra, lüks mobilyaları ile göz zevkinize hitap ederek konforunuz için tasarlanmıştır. Tüm odalarımızın özel banyo birimlerinde 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinası ile hizmete sunulmuştur. Ankara Kalesi’ne 200m yakınlıkta bulunan otel, başkentte bambaşka bir konaklama fırsatı sunuyor.

Otelin Ankara Manzaralı restoranı, her sabah zengin Türk mutfağının lezzetleriyle açık büfe kahvaltı hizmeti sunmaktadır.Otelimizde ayrıca hava alanı transferi lüks ve klimalı araçlarla yapılmaktadır, misafirlerimizin isteği üzerine anlaşmalı araç kiralama şirketlerinden ücreti karşılığında araç desteği sağlanabilir.Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark, ücretsiz Wi-fi erişimi ve 24 saat oda servisiyle ücretsiz çay ve kahve ikramı yapılmaktadır.

Tarihi Ankatra Butik Hotel’de 1=2 Kişilik Rüya Gibi Tatil Fırsatı sadece Fırsat Meraklısına özel

1 KİŞİ 1 Gece Standart Odada Konaklama 110 TL yerine 95 TL

2 KİŞİ 1 Gece Standart Odada Konaklama 150 TL yerine 130 TL

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

 

 

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Hotel Ankatra

Hotel Ankatra

Ankaramızın kültürel, sanatsal ve ticaret merkezlerine yakın konumu ile iş ve özel seyahatlerinizde bireysel veya grup tüm misafirlerine, seçkin ANKATRA konukseverliği ve lezzetlerini yaşatmak için sizleri otelimize davet ediyoruz

ADRES:kale mah.can sok.no 6 altındağ / ankara, 06240 altındağ/Ankara

TEL:0 312 310 84 84

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?