Oturum Aç

Vadi Yalova Restaurant’ta bir kahvaltıda isteyeceğin her şey Çift Kişi sadece 80 TL Yeme - İçme

Vadi Yalova Restaurant

Yeşillikler içinde doğa ile baş başa kalacağınız, huzur bulacağınız bir mekan. Aileniz, eşiniz dostunuz ile şehrin gürültüsü ve stresinden uzak sakin bir kahvaltı sizleri bekliyor. Yaşamak buymuş diyeceğin mükemmel sabahlara hazır ol! doğanın büyüsünün, lezzetle buluşmuş olduğu bir mekân olan Vadi Yalova Restaurant bir kahvaltıda isteyeceğin her şey var!

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.” Ne kadar zengin, ne kadar güzel bir kahvaltıyla güne başlarsanız, o kadar sağlıklı bir hayat sizi bekliyor. Vadi Yalova Restaurant’tın Yeşillikler içinde, görkemli atmoferinde hem ruhunuzu hem midenizi doyuracaksınız…

Vadi Yalova Restaurant‘ta bir kahvaltıda isteyeceğin her şey Çift Kişi sadece Fırsat Meraklısı’na özel 110 TL. yerine 80 TL.

KAHVALTIDA NE VAR ?

Patates kızartması, Patlıcan kızartması, Sigara böreği,Paçanga böreği, Krep, Pankek, Tahin, Pekmez, Yumurta (haşlanmış veya sahanda), Güveç sucuk, Güveç mantar , Güveç peynir, Beyaz peynir,Kaşar peyniri, Eski kaşar, Misket peyniri, Tel peyniri, Köy peyniri, Siyah zeytin, Çizik zeytin, Biberli zeytin, Çilek reçeli, Portakal reçeli, Vişne reçeli, Köy tereyağı, Bal, Kaymak, Nutella, Fındık ezmesi, Domates, Salatalık, Dana salam, Sosis,
Sınırsız çay Bulunmaktadır…

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir
  • Bu kampanya 30.12.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Doğanın büyüsünün, lezzetle buluşmuş olduğu bir mekân olan Vadi Yalova Restaurant bir kahvaltıda isteyeceğin her şey var!

ADRES: Üvezpınar Mah. 15 Temmuz Cad. No:54, 77100 Termal/Yalova

TEL: 0 226 600 00 06

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?