Oturum Aç

Yuvacık Gazi’nin Yeri’nde Kahvaltı Keyfi Yuvacık-Kocaeli Yeme - İçme

Gazi'nin Yeri Camping & Alabalık Tesisleri Yuvacık

Yuvacık’ta Doğanın Kucağında Lezzet Şöleni: Gazi’nin Yeri

 Yuvacık’ın huzur dolu atmosferinde, doğanın içinde bulunan Gazinin Yeri, unutulmaz bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Dere kenarında sakin ve huzurlu bir konumda yer alan bu özel mekan, lezzetli kahvaltı seçenekleri ve eşsiz manzarasıyla misafirlerini büyülüyor.

Doğayla Bütünleşik Atmosfer:Gazi’nin Yeri konumunu doğaya entegre etmiş bir şekilde tasarlanmış. Dere kenarındaki oturma alanları, misafirlere doğanın sesleri eşliğinde huzurlu bir kahvaltı yapma imkanı sunuyor. Tesisin ahşap dokuları, sıcak renkleri ve doğal dekorasyonu, misafirlere kendilerini şehir gürültüsünden uzaklaşmış hissettiriyor.

Lezzetli ve Sağlıklı Kahvaltı Seçenekleri: Gazi’nin Yeri, kahvaltı menüsünde yer alan zengin seçenekleri ile damak zevkinize hitap ediyor. Taze ve organik ürünlerle hazırlanan kahvaltı tabağı, yöresel lezzetleri bir araya getiriyor. Sıcak poğaçalar, taze peynir çeşitleri, organik reçeller ve yöresel bal çeşitleri, kahvaltınıza lezzet katıyo

Kahvaltıda Ne Var?

Patates Kızartması, Omlet, Mıhlama, Menemen, Peynirli Ekmek, Sigara Böreği, 4 Çeşit Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, 2 Çeşit Reçel, Domates, Salatalık, Söğüş, Sınırsız Demlik Çay Bulunmaktadır…

 

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Yuvacık Gazinin Yeri

Yuvacık Gazinin Yeri

İster hafta sonu ister hafta içi günlerin enerjisini sağlamak için bu fırsatı kaçırma. Bu kahvaltının tutkunu olmamak mümkün değil..

ADRES: Yuvacık Baraj Sonu Kirazdere Mevkii Yuvacık/Başiskele/Kocaeli

TEL: 0262 244 42 31

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

    Hangi yolla iletişime geçilsin?